Wejdź PEWNIE do branży IT
przygotowany jak absolwenci najlepszych uczelni

Wymagania, które pozwolą Ci dołączyć do Projektu:

 • studia inżynierskie lub ścisłe - ukończone lub w trakcie,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem,
 • dokładność, wytrwałość, cierpliwość,
 • otwartość na rozwój.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania to zapraszam

Aplikuj Teraz

Co Ci da Elitarny Projekt Przyszły Programista

 • Poznasz nawjażniejsze języki programwoania i zdobędziesz uniwersalny fundament programistyczny wspólny dla wszystkich języków programowania taki jaki posiadają absolwenci najlepszych uczelni
 • Po zdobyciu fundamentu wyspecjalizujesz się w jednym konkretnymi języku, który Ci będzie najbardziej odpowiadał
 • Nauczysz się wykorzystywać sztuczną inteligencję do zwiększenia swojej produktywności

Praca marzeń

Po ukończeniu Projektu zdobędziesz pracę, która przyniesie Ci:

 • mnóstwo satysfakcji - poprzez ciekawe i wymagające "główkowania" wyzwania,
 • dobrą i motywującą atmosferę w pracy - w branży IT dba się o pracownika,
 • wysokie zarobki - po kilku latach rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia możesz zarabiać nawet 25 000 brutto zł miesięcznie, chociaż tak naprawdę górną granicą tych zarobków będziesz Ty sam i Twoje umiejętności,
 • niezależność - możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej,
 • realizację marzeń - będziesz mieć na to czas i pieniądze,
 • stabilność finansową - będzie Cię stać na mieszkanie/dom, samochód i wakacje.

Co zrobić, aby zdobyć taką pracę?

W życiu jedna rzecz jest pewna. Jest to zmiana. Można narzekać, że skończyło się studia, po których nie ma pracy lub są w niej niskie zarobki i brak satysfakcji.

Można również nauczyć się programowania, stając się jednym z najlepiej opłacanych i najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku pracy, czyli PROGRAMISTĄ. Wszystko zależy od Ciebie. Mocno wierzę w to, że każdy jest kowalem własnego losu.

Najlepszy sposób, aby zostać programistą

Uważam, że jednym z najlepszych sposobów na to, aby zdobyć solidny fundament, który umożliwi Ci zostanie programistą, jest pójście na dobre studia dzienne. Sam przeszedłem tą drogę i jestem z niej bardzo zadowolony. Wówczas masz kilka lat na to, aby przygotować się do nowego zawodu. Poznasz wiele dziedzin takich jak matematyka, fizyka, elektronika, budowa komputera, systemy operacyjne, grafika komputerowa, sztuczna inteligencja, sieci komputerowe, itd.

Opanujesz wiele różnych języków programowania poczynając od Asemblera, później przechodząc do C++ następnie poznasz Jave, JavaScript, PHP i wiele innych. Poznasz bazy danych. Uzyskasz wiedzę z zakresu algorytmiki, struktur danych, wzorców projektowych, projektowania i testowania aplikacji. Spotkasz wielu wymagających nauczycieli, którzy przekażą Ci swoją wiedzę.

Uwaga! Mówię tu tylko o studiach dziennych. Na zaocznych większość rzeczy trzeba się uczyć samemu, ponieważ z powodu ograniczeń czasowych każdy temat jest zaledwie lekko poruszony.

Niestety osoba pracująca, zazwyczaj nie może sobie pozwolić na kolejne 3-5 lat inwestycji w siebie, poprzez porzucenie obecnej pracy i powrót na uczelnie. Właśnie z myślą o takich osobach stworzyłem ten Projekt. Ma być on złotym środkiem pomiędzy kursami uczącymi jednej wybranej technologii, a czasochłonnymi studiami stacjonarnymi poruszającymi obszernie każde zagadnienie Informatyki.

Moim celem było zebranie tego, co jest najważniejsze w programowaniu i przekazanie Ci tej wiedzy. Chcę, abyś miał start w branży porównywalny do absolwentów dobrych uczelni wyższych.

Program nauki

Czego dokładnie Cię nauczę na Fundamencie?

Program nauki jest stworzony tak, abyś najpierw zdobył solidny fundament programistyczny, który jest uniwersalny dla każdego języka. Da Ci on ogromną wolność w wyborze specjalności oraz łatwość w jej zmienianiu.

Na początku poznasz język C++ i nauczysz się w nim programować strukturalnie i obiektowo. Jest to jeden z najważniejszych języków programowania w Informatyce, gdyż twórcy nowszych języków takich jak Java, JavaScript, C#, PHP czerpali z niego pełnymi garściami. W związku z tym, po dobrym poznaniu C++ będzie Ci dużo łatwiej przestawić się na inny język. Poza tym jego znajomość jest znacznie lepiej postrzegana przez pracodawców, niż znajomość tylko i wyłącznie języka PHP lub JavaScript. Dzięki temu znacznie zwiększą się Twoje szanse otrzymania pracy.

W Projekcie stawiamy na praktykę i świetne opanowanie algorytmiki, czyli umiejętności tworzenia algorytmów. Dlatego stworzysz w C++ kilkadziesiąt praktycznych programów, m.in.:

 • algorytm do sprawdzenia czy podany numer pesel jest numerem poprawnym,
 • program do sprawdzania czy osoba z danym wzrostem i wagą ma odpowiedni wskaźnik BMI,
 • program do odszyfrowywania haseł,

Opanujesz najważniejsze algorytmy sortowania i struktury danych,

Nauczysz się tworzyć rozbudowane programy strukturalnie,

Następnie nauczysz się tworzyć programy obiektowo,

Poznasz GIT'a,

Następnie poznasz budowę komputera oraz podstawy jego działania.

Kolejno, dowiesz się jak działa Internet oraz sieci komputerowe.

Następnie nauczysz się tworzyć strony internetowe wykorzystując technologię HTML, CSS, język PHP oraz JavaScript. Poznasz bazy danych MySQL.

Korzystając ze zdobytej wiedzy stworzysz aplikację internetową do prowadzenia budżetu osobistego, gdzie będziesz mógł zapisywać swoje przychody, wydatki, następnie sprawdzać bilans i to na co wydajesz. Stronę tę będziesz mógł udostępnić swoim znajomym i pomóc im zapanować nad finansami, zgromadzić oszczędności i spełniać marzenia.

Następnie poznasz nowoczesne technologie webowe takie jak nowoczesny język JavaScript, Node.js, React i Rest API. Przy ich użyci zbuduejsz aplikację do zapisywania cytatów z książek i filmów.

Kolejno poznasz WordPress’a. Jest to system, który umożliwi Ci dzięki gotowym wtyczkom i skórkom przygotować w błyskawicznym tempie piękną witrynę. Przy jego pomocy stworzysz własną stronę prezentującą Ciebie, Twoje umiejętności oraz zbudowane programy.

Na deser zaznajomisz się z Javą. Jest ona wykorzystywana m.in. podczas tworzenia aplikacji mobilnych na Androida. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł wyspecjalizować się również w tym bardzo satysfakcjonującym kierunku. Dodatkowo znajomość Javy jest kluczowa, abyś mógł dalej rozwijać się jako programista, gdyż większość przykładów w książkach do programowania jest napisana właśnie przy użyciu tego języka.

Korzystając z Javy stworzysz aplikację komputerową pokazującą pogodę na 5 kolejnych dni jednocześnie w mieście, w którym mieszkasz i w tym, do którego (dzięki zaoszczędzonym pieniądzom:) będziesz mógł pojechać na następne wakacje. Dzięki tej aplikacji Ty oraz Twoi znajomi, będziecie mogli wybrać najlepszy czas na urlop i wycieczkę.

SPECJALIZACJA

Po zdobyciu fudnamentu będziesz mógł się wyspecjalizować w jednym lub dwóch (to zależy od Twojej chęci nauki i rozwoju) z powyższych kierunków:

 • FULL STACK DEVELOPER
  FRONT END: HTML, CSS, JavaScript oraz REACT lub ANGULAR lub VUE
  +
  BACKEND: JAVA i Spring lub C# i .NET lub PHP Symfony/Laravel lub PYTHON i Django
 • NOWOŚĆ!!! AI ENGINEERING + PYTHON. Programista sztucznej inteligencji.
 • TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH: SWIFT, KOTLIN, FLUTTER, XAMARIN
 • TWORZENIE GIER: C# i Unity lub Unreal Engine i C++

Aplikuj Teraz

Zdobędziesz Umiejętności Profesjonalnego Programisty

Nauczę Cię tworzyć tzw. czysty kod, tak aby inni z łatwością zrozumieli Twój sposób myślenia, a Twój program czytało się jak dobrze napisaną książkę.

Poznasz i zrozumiesz zasady programowania obiektowego - SOLID.

Poznasz notację UML, która ułatwi Ci projektowanie aplikacji.

Dowiesz się jak tworzyć automatyczne testy aplikacji (TDD), co zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu i frustracji podczas szukania błędów oraz przy rozbudowywaniu aplikacji.

Do tego poznasz wzorce projektowe, dzięki którym będziesz tworzyć aplikacje zgodne z najlepszymi praktykami - zupełnie jak mistrzowie kodu.

Poznasz narzędzie do pracy zespołowej GIT.

Poznając powyższe tematy napiszesz artykuły w których zaprezentujesz swoją wiedzę i które umieścisz na swojej stornie internetowej. Posiadanie tak rozbudowanej strony internetowej z rozbudowanym działem portfolio oraz bazą swoich autorksich artykułów bardzo mocno wyróżni Cię z grona Junior Developerów. W końcu mało który junior dzieli się z innymi tak zaawansowaną wiedzą.

Zdobędziesz Mentalność Profesjonalnych Programistów

Oprócz zdobycia czystej wiedzy technicznej zdobędziesz coś znacznie cenniejszego. Mianowicie przekażę Ci mentalność profesjonalnych programistów.

Nauczę Cię:

 • jak skutecznie oraz satysfakcjonująco uczyć się programowania,
 • jak analizować złożone programy, abyś potrafił je zrozumieć i dalej rozwijać, a w razie potrzeby znaleźć w nich błąd i go naprawić,
 • jak znajdować w Internecie gotowe algorytmy i następnie wdrażać je (ze zrozumieniem) do swoich programów,
 • jak łączyć mniejsze programy w większą całość, dzięki czemu zbudujesz rozbudowane aplikacje,
 • jak robić błyskawiczne notatki. W programowaniu najważniejsze jest zrozumienie i praktyka. Nie wkuwanie regułek. To co będziesz chciał zapamiętać, po prostu zapiszesz. Następnie wracając do notatek i korzystając z nich automatycznie zapamiętasz, to co będzie najistotniejsze. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu,
 • jak korzystając ze zdobytego fundamentu szybko i tanio nauczyć się nowego języka, bez potrzeby wydawania kilku lub kilkunastu tysięcy złotych na szkolenie,
 • jak bezpiecznie i satysfakcjonująco współpracować z klientem jako freelancer.

Zbudujesz swoją stronę internetową z portfolio i artykułami

Na poniższych linkach możesz zobaczyć strony zbudowane podczas udziału w Projekcie przez naszych studentów. Na stronach umieszczają oni swoje programy/portfolio oraz artykuły na takie tematy jak zasady SOLID, wzorce projektowe, testy jednostkowe. Ty również zbudujesz z nami taką stronę, która bardzo mocno wyróżni Cię z grona juniorów posiadających same CV.

Poznasz język angielski używany w programowaniu

Dzięki stworzonej przez nas aplikacji www.fiszki.it będziesz mógł szybko i sprawnie poznać te kluczowe dla nas słownictwo. Oprócz tego część materiałów, z których będziesz się uczył będzie anglojęzyczna. Dzięki temu dobrze opanujesz ten język.

Można śmiało powiedzieć, że angielski jest językiem ojczystym programistów. Dodatkowo jego znajomość, to kluczowy element, na który mocno zwracają uwagę pracodawcy w trakcie rekrutacji, gdyż profesjonalne programy tworzy się korzystając z niego.

Największa korzyść zdobycia fundamentu

Dzięki temu, że naukę zaczniemy od zdobycia solidnego fundamentu uniwersalnego dla każdego języka, w tym dobrego poznania C++, technologii webowych, Javy oraz umiejętności i mentalności profesjonalnych programistów, to będziesz miał ogromną łatwość i wolność w wyborze oraz przechodzeniu między technologiami.

Będziesz potrafił szybko i sprawnie uczyć się kolejnych języków oraz technologii, aby w razie potrzeby zmienić obraną wcześniej ścieżkę. Nie będziesz musiał wydawać kolejnych kilku czy kilkunastu tysięcy złotych, aby pójść na szkolenie w celu nauczenia się innej specjalizacji. Podobną umiejętność posiadają absolwenci dobrych studiów Informatycznych oraz doświadczeni programiści.

Dopasujemy się do Twoich preferencji i rynku pracy

Po zdobyciu fundamentu uniwersalnego dla każdego języka programowania, oraz po tym jak poznasz różne języki i technologie, wybierzesz specjalność zgodną z tym, co najbardziej Ci się podoba oraz z uwzględnieniem zapotrzebowania pracodawców w Twoim mieście.

Skontaktujesz się z nimi, według moich instrukcji oraz wzorcowych maili. Zapytamy ich, jakich programistów najbardziej potrzebują. Następnie uwzględniając największe zapotrzebowanie oraz Twoje preferencje, wybierzemy specjalizację indywidualnie dopasowaną dla Ciebie.

Stworzysz rozbudowaną aplikację

W czasie specjalizacji stworzysz największą wymyśloną przez Ciebie aplikację. Przykładowo może to być: sklep internetowy z e-bookami, strona umożliwiająca wypożyczanie samochodów, aplikacja do obsługi kawiarni, itp.

Oto link do przykładowych aplikacji stworzonych przez naszych studentów w trakcie specjalizacji:

Wyróżnisz się z grona Junior Developerów

Poniżej umieszczam wiadomość od Sandry Skibiszewskiej, której przykład pięknie pokazuje jak Wasza strona i portfolio zbudowane w trakcie udziału w Projekcie mocno wyróżni Was na rynku pracy:

Chciałam podzielić się swoją historią i dać znać, że nawet w trudnych czasach dla początkujących programistów można znaleźć super pracę i to dość szybko. Kurs rozpoczęłam w czerwcu 2021 roku, a skończyłam w maju 2023, robiłam wiele rzeczy równolegle, więc trochę ten czas się wydłużył (pracowałam w labie, pisałam rozprawę doktorską, prowadziłam korki no i oczywiście uczyłam się programować). Pod koniec kursu poznałam Javę, bardzo mi się spodobała i myślałam, żeby na specjalizację wybrać właśnie ten język. Jednak w głowie ciągle miałam chęć poznania jak tworzy się aplikacje mobilne. Na rozmowie z Arturem odnośnie specjalizacji stwierdziliśmy, że stawiamy właśnie na nie. Padło na framework Flutter, który jest oparty na języku obiektowym Dart (język podobny do Javy). Kurs z Fluttera w ramach specjalizacji robiłam przez ok. 2 miesięce. Potem nadszedł czas na tworzenie CV i doszlifowanie swojego GitHuba oraz stron internetowych (w międzyczasie stworzyłam też swoją stronę chemiczną). Po zaakceptowaniu CV dałam sobie tydzień na rozsyłanie ich, wysłałam ok. 11 (chyba trochę mało, ale szukałam pracy zdalnej), wszystkie były na stanowisko mid/regular, dla juniorów niestety ofert nie było. Dodatkowo zamieściłam post z moim CV na grupie na fb: Programuj, dziewczyno, że poszukuję pierwszej zdalnej pracy w IT i chciałabym się rozwijać we flutterze. Dostałam w odpowiedzi komentarz od dziewczyny, że przesłała moje CV do CEO w jej firmie. Po dwóch dniach dostałam od nich maila, że chcieliby umówić się ze mną na rozmowę rekrutacyjną.
Większość pytań jakie dostałam dotyczyło moich projektów (nie tylko flutterowych) i artykułów, które są na mojej stronie. Byli pod wrażeniem artykułów (to jest coś mega na plus – tak mówili) oraz wykończonego GitHuba.
Pytania, które zapamiętałam:
- jak się łączyłam z bazą danych w aplikacji budżetowej,
- co oznacza literka L w SOLID,
- o wzorce projektowe:
- czy wykorzystywałam w swoich projektach i jak tak to jakie,
- czy wszędzie i zawsze trzeba je stosować,
- jak wygląda dziedziczenie we flutterze,
- co to SCRUM/AGILE.

Podsumowując: Never give up! Ten kurs świetne przygotowuje do wejścia na rynek IT. Dzięki wielkie Arturze, Pawle, Dominku i Kamilu!
A tutaj link do strony appki, którą będę współtworzyła: narravia.com Zapiszcie się na premierę!
P.S.
Na poniedziałkowym spotkaniu powiedzieli mi, że nie chcieli nikogo zatrudniać, a tym bardziej juniora, ale jak przejrzeli mój kod i strony to chcieli mnie poznać i tak trafiłam na rozmowę rekrutacyjną, a potem zostałam zatrudniona.

Zdobędziesz nową pasję

Jedną z najważniejszych rzeczy, które będę chciał Ci przekazać, będzie miłość i pasja do programowania.

Czy grałeś kiedyś w szachy, układałeś sudoku lub budowałeś coś z klocków lego? Czy była to dla Ciebie ciężka praca? Przypuszczam, że nie. Myślę, że robiłeś to z ogromną przyjemnością, mimo iż wymagało to wysiłku intelektualnego.

Podobnie będzie w tym Projekcie. Pokażę Ci programowanie od jego najpiękniejszej strony, tak aby mogło stać się również Twoją nową pasją, dającą mnóstwo satysfakcji, ogromne możliwości rozwoju oraz solidne wynagrodzenie uzależnione tylko od Twoich umiejętności.

Zostaniesz Solidnym Programistą

Naszym celem jest to, abyś zdobył wiedzę oraz umiejętności w zakresie programowania zbliżone do absolwentów dobrych uczelni wyższych.

Po ukończeniu Projektu "Przyszły Programista" zostaniesz Solidnym Programistą i będziesz potrafił samodzielnie stworzyć rozbudowaną aplikację internetową, komputerową lub mobilną (jeśli wybierzesz taką specjalizację). Jedyne co będzie Cię ograniczało to Twoja wyobraźnia.

Jak dokładnie wygląda nauka?

Do każdego tematu otrzymasz od nas seminarium, które następnie będziesz w domu przerabiał w godzinach, które Tobie najbardziej odpowiadają np. przed pracą, po niej lub w czasie, kiedy dzieci będą spały - jeśli je posiadasz:).

Każde seminarium zakończone jest wyzwaniem po to, aby nauka szła sprawnie i dawała satysfakcję w postaci stworzonych programów. Po tym jak prześlesz nam rozwiązane wyzwanie, prześlemy Ci kolejne seminarium.

Ten sposób nauki sprawi, że na spokojnie pracując w obecnym miejscu zdobędziesz nowy cenny zawód.

Ważne jest to, aby znaleźć godzinę do dwóch dziennie na naukę, abyś wyrobił sobie bardzo dobry nawyk codziennej nauki. Kiedy go posiądziesz i będziesz kontynuował, po tym jak otrzymasz pracę, to po kilku latach takiego postępowania nawet nie zauważysz, jak dojdziesz do cenionego stanowiska senior developera.

Mentorskie prowadzenie

Bardzo cenną rzeczą w tym Projekcie jest to, że zyskujesz mentorskie prowadzenie doświadczonego programisty, który co ważne potrafi przekazywać wiedzę w sposób jasny, prosty i zrozumiały. Ucząc Cię będę postępował zgodnie z zasadą: zobacz jakie to jest proste, a nie zobacz jaki jestem mądry.

Jeśli tylko utkniesz, w którymś momencie przerabiania materiału, to będziesz mógł zawsze do nas napisać. Jeśli pomoc mailowa nie wystarczy, to umówimy się na Skype, gdzie korzystając z opcji udostępniania widoku pulpitu wszystko dokładnie Ci wytłumaczę oraz udzielę potrzebnej pomocy.

Masz gwarancję, że doświadczony programista, udzieli Ci pomocy. Dzięki temu będziesz mógł ruszyć dalej z nauką i nie utkniesz w miejscu, ani nie zniechęcisz się, co mogłoby nastąpić w przypadku nauki samodzielnie, bez wsparcia mentora.

Zostaniesz samodzielnym programistą

Nauczę Cię jak zostać samodzielnym programistą, który poradzi sobie w każdej sytuacji.

Kiedy rozmawiam z pracodawcami i pytam ich, jakie cechy powinni posiadać początkujący programiści, których chętnie zatrudniają, to wymieniają na pierwszym miejscu samodzielność. Firmom nie opłaca się zatrudniać osoby niesamodzielnej, która co chwile będzie prosiła o pomoc doświadczonego programisty, gdyż to bardzo wybija z pracy i mocna obniża wydajność. A godzina pracy doświadczonego programisty kosztuje średnio 200 zł.

Dlatego zamiast dawać Ci ciągle gotowe odpowiedzi, otrzymasz wędkę. Nauczę Cię jak w sposób zaawansowany korzystać z wyszukiwarki Google, tak abyś potrafił znaleźć odpowiedź na większość pytań.

Nauczę Cię jak znajdywać potrzebne Ci algorytmy, następnie jak je zrozumieć i wdrożyć z sukcesem do Twojego programu. Zdobędziesz odpowiednie umiejętności, mentalność, wiedzę oraz doświadczenie. To one spowodują, że w pracy poradzisz sobie samodzielnie w większości sytuacji.

Kiedy natomiast przyjdziesz do doświadczonego kolegi, prosząc o wskazówkę przy bardzo trudnym wyzwaniu, to zostaniesz zupełnie inaczej przyjęty, kiedy wcześniej zrobisz głęboki research tematu i sam powalczysz z zadaniem, niż gdybyś od razu się poddał i poprosił o pomoc.

Społeczność

Otrzymasz dostęp do społeczności Przyszłych Programistów, czyli specjalnej strony naszego Forum dostępnego tylko dla uczestników Projektu. Uzyskasz możliwość nawiązania kontaktu z innymi ludźmi, którzy też chcą od życia czegoś więcej. Będziecie mogli nawzajem się inspirować, pokazując swoje programy. W grupie ludzi podobnie myślących, na podobnym etapie rozwoju, nauczysz się szybciej i z pewnością będzie Ci raźniej.

Do tego spotykamy się regularnie na żywo w Krakowie oraz prowadzimy spotkania online z absolwentami Projektu, aby dostarczać Wam regularnej inspiracji do nauki pokazując jak ciekawie branża IT wygląda od środka:)

Co jeśli już potrafisz programować?

Jeśli posiadasz już pewną wiedzę i umiejętności z zakresu programowania zdobytą np. na studiach, jednak są one niewystarczające, aby wejść na rynek pracy, to w tym Projekcie Twoja wiedza i umiejętności zostaną rozwinięte, poszerzone, usystematyzowane i doszlifowane do tego stopnia, abyś mógł pewnie wejść na rynek pracy i zdobyć pracę.

Ile czasu trwa nauka?

Oto nasz dokładny plan:

 • Fundamentalny etap, czyli poznanie języka C++ oraz nauka algorytmiki, programowania strukturalnego oraz obiektowego, czyli umiejętności wspólnych dla wszystkich języków programowania potrwa 3 miesiące.
 • Poznanie klasycznych technologii webowych, czyli HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, zajmie 3 miesiące, gdyż poznanie nowego języka po opanowaniu fundamentu w C++ pójdzie już bardzo sprawnie.
 • Poznie nowoczesnych technologii webowych, czyli nowoczesny JavaScript, Node.js, Rest API i React, zajmie kolejne 3 miesiące
 • Poznanie języka Java, wzorców projetkowych oraz nauki pisania testów jednostkowych metodą TDD zajmie nam kolejne 3 miesiące.
 • Specjalizacja w jednym z poniższych języków i wejście na poziom zaawansowany w nim: PHP, C#, Java, JavaScript, Python lub tworzenie aplikacji mobilnych lub gier potrwa 3 miesięce.

Jeśli miałeś już wcześniej kontakt z programowaniem, to powinieneś przeznaczyć na naukę godzinę dziennie. Jeśli startujesz od zera, wówczas czas ten może wzrosnąć do 2 godzin. Uczyć możesz się regularnie codziennie lub weekendami przez kilka godzin naraz. To Ty w zależności od czasu jakim dyspnujesz ustalasz sobie tempo nauki. Jest to możliwe ponieważ będziez prowadzony indywidualnie zupełnie jak na prywatnych konsultacjach, a nie grupowo jak na bootcampach.

Jeśli nie zdążysz nauczyć się wszystkiego?

Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z programowaniem lub potrzebujesz więcej czasu na przerobienie materiału, to będziesz mógł albo przeznaczyć dziennie więcej czasu na naukę, albo przedłużymy dla Ciebie udział w Projekcie nawet o dodatkowy rok bezpłatnie.

W tym Projekcie idziesz swoim indywidualnym - naturalnym tempem nauki. Nie będzie takiej sytuacji, że na przykład zachorujesz, będziesz mieć ważne zadanie i nadgodziny w pracy lub przyjdzie na świat Twój potomek, a grupa pójdzie do przodu i Ty nie zdążysz nadrobić materiału i przerobisz go po łebkach lub wcale.

Dodatkowo u nas elementem kończącym Projekt jest moment, kiedy otrzymasz pracę jako programista. Do tego czasu masz pełne nasze wsparcie i dostęp do wszystkich potrzebnych w nauce materiałów oraz konsultacji z mentorem. Nie zostawimy Cię na lodzie, tylko dlatego, że minęła data w kalendarzu formalnie kończąca naukę.

Dla nas najważniejsze jest to, abyś rzeczywiście po udziale w Projekcie "Przyszły Programista" został Solidnym Programistą i rozpoczął karierę w branży IT lub jeśli zechcesz zaczął wykorzystywać programowanie w swojej obecnej pracy, tworząc przydatne aplikacje.

Jeśli możesz przeznaczyć na naukę więcej czasu?

Projekt jest stworzony z myślą o osobach pracujących, aby mogli zdobyć nowy cenny zawód nie rezygnując ze swojej obecnej pracy.

Jeśli jednak dysponujesz większą ilością czasu, to będziesz mógł szybciej skończyć naukę i wcześniej rozpocząć pracę jako programista.

My dopasujemy się do Twojego tempa. Kolejne seminaria będziemy Ci wysyłali wtedy, kiedy prześlesz nam rozwiązane wyzwanie z poprzedniego.

Czy będziesz mógł zrobić dłuższą przerwę w naucę?

Jak najbardziej tak. Rozumiem to, że w życiu nie sposób wszystkiego przewidzieć, dlatego w każdej chwili będziesz mógł bezpłatnie zawiesić udział w Projekcie, a po ustalonym czasie do niego wrócić i kontynuować naukę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zalecam tylko, żebyś miał w tym czasie kontakt z programowaniem, abyś nie zapomniał tego co się już nauczyłeś. Wystarczy chociaż 15 minut tygodniowo przeznaczyć na przeglądnięcie notatek i stworzonych już programów.

Jakie oprogramowanie i komputer jest Ci potrzebny?

Aby wziąć udział w Projekcie wystarczy zwykły komputer z systemem Windows, macOS lub Linux, na którym swobodnie działa oprogramowanie typu Word i przeglądarka internetowa. Do tego potrzebujesz dostęp do Internetu, który pozwala na płynne oglądanie filmów. Oprogramowanie z jakiego będziemy korzystać jest darmowe i powszechnie dostępne w Internecie.

Dyplom ukończenia Projektu

Na zakończenie Projektu, otrzymasz ode mnie dyplom. Potwierdzi on zdobyte przez Ciebie umiejętności.

Ma on również tą dodatkową wartość, iż rekrutację przechodzą wybrane osoby. Wybieramy kandydatów, którzy mają predyspozycje do tego, aby zostać po odpowiednim przeszkoleniu Solidnymi Programistami. Dzięki temu kończąc Projekt i otrzymując dyplom dołączysz do wybranej grupy osób, które w przyszłości zostaną z dużym prawdopodobieństwem cenionymi specjalistami w branży IT posiadającymi szerokie wykształcenie.

W ten sposób chciałbym uzyskać renomę, podobną do tej jaką cieszy się Informatyka na Politechnice Warszawskiej, która spowoduje, że pracodawcy będą ustawiać się w kolejce po Ciebie, jako absolwenta Projektu "Przyszły Programista". To jest mój cel. Mam nadzieję, że razem go osiągniemy.

Gwarancja znalezienia pracy

Aby dać Ci pewność co do rzetelności i skuteczności szkolenia, postanowiłem wprowadzić pisemną gwarancję znalezienia pracy, która będzie zapisana w umowie między nami.

Polega ona na tym, że jeśli w ciągu 7 miesięcy od ukończenia szkolenia nie znajdziesz pracy w branży IT, to zwrócę Ci 70% zainwestowanych pieniędzy.

Wprowadziłem tą gwarancję, gdyż widzę że każdy nasz absolwent jeśli tylko chce podjąć pracę jako programista, to zostaje zatrudniony.

Część naszych absolwentów korzysta ze szkolenia dla podniesienia swoich kwalifikacji i pracuje dalej w swojej branży. Tworzą oni programy ułatwiające i przyśpieszające prace im oraz kolegom, przez co ich wartość w firmie mocno wzrasta. Poniżej umieszczam print screen jednego z nich, autorstwa Emila Zająca, który ukończył budownictwo i pracuje w biurze konstrukcyjnym.

Program Emila Zająca

Co myślą o nas nasi absolwenci

Abyś mógł się upewnić w tym, że Projekt "Przyszły Programista" jest idealnym miejscem dla Ciebie poniżej umieszczam opinie o nas naszych absolwentów:

Adrian Komuda: adrian-komuda.pl - pomogliśmy mu zrealizować marzenie o pracy w branży produkcji gier. Adrian pracuje obecnie w MSGames na stanowisko Unity Junior Developer.
A oto jego opinia odnośnie do Projektu:
Jak już kilkukrotnie Wam pisałem / mówiłem, to ciężko mi nazywać ten Wasz Projekt "kursem" czy "szkoleniem, bo moim zdaniem jest to cytując Wiedźmina: "coś [dużo] więcej" 😅. Wasze nieustanne wsparcie i chęć pomocy ludziom nawet tak dociekliwym jak ja, którzy zamiast 9 miesięcy dotarli do jego zakończenia w przeszło 2 lata, są niesamowite! Także Wasze zapewnienia, że jesteście ze mną do momentu, aż znajdę pracę, która mi się spodoba, zdjęły ze mnie trochę tego ciężaru, jakim przytłaczała mnie niekiedy presja. Już teraz widzę, że wiedza i umiejętności, które mi przekazaliście są dobrze i mądrze zorganizowane, a także dokładnie i skrupulatnie przekazane krok po kroku. Dzięki Wam poznałem, co to jest programowanie i co mogę dzięki niemu stworzyć, a także nauczyłem się szukać informacji na własną rękę (szczególnie w języku angielskim), co moim zdaniem jest niezwykle przydatne i pomaga wyróżnić się z tłumu. Zauważam, że jest to bardzo pomocne w kształtowaniu takiej programistycznej intuicji, która wręcz podpowiada Ci, gdzie może być ukryty błąd. Tak właściwie to mógłbym tutaj jeszcze przekleić moje poprzednie opinie, bo nic się nie zmieniły. Moim zdaniem jesteście zespołem ludzi, których potrzebowałem spotkać na swojej drodze. Dzięki Wam odkryłem, może i nawet największą, pasję w swoim życiu. Uważam, że przeprowadziliście mnie przez morze programowania we właściwym dla mnie tempie i tego właśnie potrzebowałem. Mimo że słyszałem na przykład od Kamila takie zdanie, że nie jest pewien czegoś, bo nie siedzi w tym na co dzień, to i tak ostatecznie był w stanie naprowadzić mnie na rozwiązanie. Oczywiście wymagało to też dużo pracy i z mojej strony, ale wg mnie to właśnie na tym polega nauka. Kurczę, czułem, jak idziecie cały czas obok mnie na tej drodze nauki programowania. Nie ukrywaliście, jak coś było dla Was nie do końca zrozumiałe, a mimo tego dawaliście z siebie wszystko, żeby pomóc mi rozwiązać problem i siedzieliście razem ze mną w tym samym miejscu dopóki nie poradziłem sobie z danym zagadnieniem. Jednocześnie wypychaliście mnie do przodu, żebym zawsze samodzielnie próbował sobie poradzić. I wstyd mi było, gdy w przypływie zdenerwowania ze 2 razy wysłałem Wam maila, że coś nie działa, a Wy odpisaliście mi coś w stylu: "A próbowałeś wpisać taką frazę w wyszukiwarkę Google?" 😅. Na pewno jest jeszcze wiele rzeczy, które muszę poznać na własną rękę, bo programowanie to jest tak naprawdę co najmniej ocean, ale dzięki wam w połączeniu z moją zaciętością i determinacją czuję, że jestem w stanie nauczyć się czegokolwiek, co tylko wpadnie w sieć moich zainteresowań :). Robicie dobrą robotę i róbcie ją dalej 👍 💪. Jakoś nie podoba mi się ta opinia aż tak bardzo jak poprzednie, ale nie mam już innych słów, żeby wyrazić to, co chciałbym wyrazić 😅. ..

Zofia Iskierko - pracę otrzymała w połowie szkolenia nim stworzyła własną domową stronę internetową, dlatego podaje link do jej profilu na linkedin: linkedin.com/in/zofiaiskierko
Cześć! Jestem bardzo zadowolona z decyzji, którą podjęłam w 2019 r. żeby dołączyć do projektu Przyszły Programista. Mam wrażenie, że moja droga zmiany była dłuższa niż zazwyczaj ;) ale u mnie ta zmiana nie polegała jedynie na nauczeniu się programowania. Programowanie było istotnym, corowym, elementem, ale musiałam też dużo sobie poukładać w głowie i wartościach. Musiałam też nauczyć się kilku dodatkowych "twardych" rzeczy. To make long story short - pracuję teraz jako Senior Clinical Data Scientist w AstraZeneca. Programuję w R. I serio - uważam, że jest to moja praca marzeń :) Mimo tego, że nie ukończyłam całego szkolenia Przyszły Programista, to uczestnictwo w nim było najważniejszym, bo pierwszym krokiem do najlepszej zmiany w moim życiu :) Robicie super robotę! Pozdrawiam, Zosia

Piotr Romańczak - pracuje jako Sales Force Developer w międzynarodowej firmie Accenture.
linkedin.com/in/piotr-roma%C5%84czak/
Oto jego opinia po otrzymaniu pracy:
Cześć , Przede wszystkim po tych kilku miesiącach uważam, że byłem wręcz doskonale przygotowany do podjęcia pracy w IT. Szczerze powiedziawszy, bezpośrednio nie pracuję w żadnej technologii, która była częścią szkolenia, ale ten fundament pozwolił mi na niesamowicie szybką naukę tego, co jest obecnie przedmiotem mojej pracy. Tak właściwie, to wraz z kolegą z projektu (gośc po studiach IT) jako pierwsi i jedyni z grupy kilkunastu osób daliśmy radę ukończyć pełne szkolenie (część po prostu została już przerzucona na projekty). To już dało mi do zrozumienia, że żadna minuta poświęcona na naukę tych podstaw nie poszła na marne. Każdy element szkolenia miał bardzo duży wpływ na to, co teraz jestem w stanie sobą pokazać. Samodzielność, umiejętność tego niby banalnego wyszukiwania rzeczy w google, czy na stacku (ostatnio nawet trzeba było jakieś narzędzia w Pythonie stworzyć, które łączą się z bazą danych lub ze środowiskiem przez REST API). Podsumowując - przydało mi się wszystko. Nie da się nadać wartości nabytej wiedzy. Jest to coś, co zostanie ze mną na tyle, na ile jeszcze moja pamięć pozwoli te rzeczy utrzymać 😀 Wielkie dzieki za pracę włożoną w przygotowanie i prowadzenie szkolenia! Pozdrawiam, Piotr Romańczak

Tomasz Budzyński tomasz-budzynski.pl
Cześć, chcę Wam jeszcze raz podziękować za wiedzę, którą dzięki Wam zdobyłem. Miałem zamiar dokończyć aplikację pogodową, ale póki co mam masę nauki w pracy, co oczywiście jest dla mnie priorytetem 😊 Mam jednak nadzieję, że znajdę jeszcze czas na dokończenie zadania. Mały update, co u mnie. Pracuję w firmie konsultingowej, która "wypożycza" swoich developerów firmom zewnętrznym, a są to firmy głównie ubezpieczeniowe. Mamy również kilka własnych produktów, jednak lwia część projektów to projekty zewnętrzne bazujące na platformie zbudowanej przez firmę Guidewire. Platforma została zbudowana w Javie ale do konfiguracji stworzyli swój autorski język GOSU, który działa na JVM i ogólnie jest do Javy podobny. Kończe właśnie moje treningi wprowadzające i niedługo powinienem dołączyć do mojego pierwszego komercyjnego projektu. Będę odpowiedzialny za konfigurację i customizację centrum zarządzania polisami ubezpieczeniowymi 💪 Bardzo podoba mi się atmosfera w pracy, ludzie są pomocni, biuro wypasione 😁, częste integrację i ogólnie nie do porównania z warunkami na budowie 😂 Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Waszego projektu. Mam również nadzieję, że znajdę jeszcze czas na dokończenie aplikacji pogodowej. Mam również prośbę - chciałbym poznać testy jednostkowe, które były by kolejnym etapem mojej nauki w projekcie, czy wyślecie mi seminarium? I jeszcze inna informacja. Okazało się, że zainspirowałem jednego z kolegów w mojej byłej pracy, który rozpoczął naukę u Was z początkiem października (Adrian Lodowski). Mam nadzieje, że będzie mu dobrze szło 😀

Sandra Skibiszewska - sandra-skibiszewska.profesjonalnyprogramista.pl
Chciałam podzielić się swoją historią i dać znać, że nawet w trudnych czasach dla początkujących programistów można znaleźć super pracę i to dość szybko. Kurs rozpoczęłam w czerwcu 2021 roku, a skończyłam w maju 2023, robiłam wiele rzeczy równolegle, więc trochę ten czas się wydłużył (pracowałam w labie, pisałam rozprawę doktorską, prowadziłam korki no i oczywiście uczyłam się programować). Pod koniec kursu poznałam Javę, bardzo mi się spodobała i myślałam, żeby na specjalizację wybrać właśnie ten język. Jednak w głowie ciągle miałam chęć poznania jak tworzy się aplikacje mobilne. Na rozmowie z Arturem odnośnie specjalizacji stwierdziliśmy, że stawiamy właśnie na nie. Padło na framework Flutter, który jest oparty na języku obiektowym Dart (język podobny do Javy). Kurs z Fluttera w ramach specjalizacji robiłam przez ok. 2 miesięce. Potem nadszedł czas na tworzenie CV i doszlifowanie swojego GitHuba oraz stron internetowych (w międzyczasie stworzyłam też swoją stronę chemiczną). Po zaakceptowaniu CV dałam sobie tydzień na rozsyłanie ich, wysłałam ok. 11 (chyba trochę mało, ale szukałam pracy zdalnej), wszystkie były na stanowisko mid/regular, dla juniorów niestety ofert nie było. Dodatkowo zamieściłam post z moim CV na grupie na fb: Programuj, dziewczyno, że poszukuję pierwszej zdalnej pracy w IT i chciałabym się rozwijać we flutterze. Dostałam w odpowiedzi komentarz od dziewczyny, że przesłała moje CV do CEO w jej firmie. Po dwóch dniach dostałam od nich maila, że chcieliby umówić się ze mną na rozmowę rekrutacyjną. Większość pytań jakie dostałam dotyczyło moich projektów (nie tylko flutterowych) i artykułów, które są na mojej stronie. Byli pod wrażeniem artykułów (to jest coś mega na plus – tak mówili) oraz wykończonego GitHuba. Pytania, które zapamiętałam: - jak się łączyłam z bazą danych w aplikacji budżetowej, - co oznacza literka L w SOLID, - o wzorce projektowe: - czy wykorzystywałam w swoich projektach i jak tak to jakie, - czy wszędzie i zawsze trzeba je stosować, - jak wygląda dziedziczenie we flutterze, - co to SCRUM/AGILE. Podsumowując: Never give up! Ten kurs świetne przygotowuje do wejścia na rynek IT. Dzięki wielkie Arturze, Pawle, Dominku i Kamilu! A tutaj link do strony appki, którą będę współtworzyła: narravia.com Zapiszcie się na premierę! P.S. Na poniedziałkowym spotkaniu powiedzieli mi, że nie chcieli nikogo zatrudniać, a tym bardziej juniora, ale jak przejrzeli mój kod i strony to chcieli mnie poznać i tak trafiłam na rozmowę rekrutacyjną, a potem zostałam zatrudniona.

Daniel Rudnik, pracę otrzymał w połowie szkolenia nim stworzył własną domową stronę internetową, dlatego podaje link do jego profilu na linkedin: linkedin.com/in/daniel-rudnik-8894811b2/
Oto kopia jego wypowiedzi na naszym forum po tym jak otrzymał pracę:
Hej witajcie ponownie :) Nie wiem czy to Projekt tak działa i zbieram teraz owoce, czy może mam niesamowity fart w życiu ale od ostatniego posta otrzymałem jeszcze dwie oferty współpracy. I teraz dopiero dostrzegam, jak niesamowicie odwracają się role, że to nie my szukamy pracy ale praca szuka nas. Możliwe, że zapotrzebowanie na pracowników jest teraz duże, możliwe, że zaczynają się plany na przyszły rok, możliwe, że umiemy jako studenci Projektu coraz więcej - a może wszystko po trochu. Ale do rzeczy: 1. Rekrutacja na stanowisko Junior Test Automation Engineer - praca stacjonarna w biurze w Katowicach. Branża machine learning. Używany stack to Python, PyTest i Eng(C1). Wszystkie rozmowy po angielsku - pierwsza przez telefon od razu z TL, raczej ogólna, o umiejętnościach, oczekiwaniach itp. Następnie Teams, ten sam TL plus pani z HR. Rozmawialiśmy o różnych detalach Pytona, konstruktory, funkcje magiczne, algorytmy, self vs this, o SQL i Data Science, trochę o statystyce matematycznej. Po dwóch dniach telefon zwrotny z pozytywnym feedbackiem. Branża machine learning - mimo, że bardzo szybko się rozwija i to bezsprzecznie przyszłość oraz pole do rozwoju, to nie jestem do końca przekonany o swoich umiejętnościach w zakresie zaawansowanych algorytmów. Ewentualny start oczywiście ASAP ale skłonni są poczekać nawet pełny okres wypowiedzenia (3mc). Naprawdę fajne doświadczenie, dużo przygotowań, nie miałem nic do stracenia więc stres był mniejszy. 2. Rekrutacja na stanowisko Junior C++ Developer - firma z Gdańska, praca 100% zdalnie. Stack to C++ 17, GUI, trochę Linuxa. Odezwała się do mnie rekruterka przez LinkedIn, przedstawiła ofertę dla C++ developera w zakresie automatyki przemysłowej. Porozmawialiśmy przez telefon o oczekiwaniach, doświadczeniu, trochę po angielsku. Następnie drugi etap to rozmowa z PO o C++, dziedziczenie, polimorfizm, klasy abstrakcyjne, konstruktory, wzorce projektowe, trochę o automatyce CNC, zadaniach w obecnej pracy, nadzorowane projekty, aplikacje na GH w zakresie C++ zwłaszcza apka budżetowa i obiektowy Ping Pong w C++ Builder. Po kilku dniach telefon od rekruterki z pozytywnym feedbackiem i ofertą współpracy. Powiem Wam, że jestem mega zmęczony ale też niesamowicie szczęśliwy, sumienna nauka naprawdę popłaca i warto również wyjść troszkę poza zakres Projektu :). Mam straszny mętlik w głowie, nie wiem co będzie z odejściem z obecnej pracy a wszyscy mnie 'poganiają' z podjęciem ostatecznej decyzji i określeniem terminu rozpoczęcia współpracy. Na prawdę szczerze nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Myślę, że to najlepsza reklama Projektu ! smiley PS Najdalej po drodze jest mi z ostatnią ofertą i C++, ale może dla kogoś oferta wyda się atrakcyjna, zwłaszcza po pierwszej części Projektu, dlatego może zostawię tu opis oferty, wymagania oraz mail do rekruterki. Ktoś po zrobieniu aplikacji okienkowych w C++ spokojnie powinien sobie poradzić a może znaleźć fajną pracę. PS2 Nie poddawajcie się za łatwo kiedy po wysłaniu CV nie dostajecie odzewu. Jedne firmy odpowiadają szybko inne nawet po kilku tygodniach. Poważne firmy przeważnie zawsze dają feedback. Warto być cierpliwym a na pewno znajdziecie swoje miejsce :)

Podsumujmy korzyści

 Czego dokładnie się nauczysz?

 • SZTUCZNA INTELIGENCJA. Nauczę Cię jak programować przy użyciu Github Copilota, który będzie w stanie Ci pomóc na etapie tworzenia kodu, następnie pisania dokumentacji i testów.
 • Poznasz budowę komputera oraz zrozumiesz podstawy jego działania.
 • C++ strukturalny i obiektowy. Poznasz jeden z najważniejszych języków programowania w Informatyce, gdyż twórcy nowszych języków takich jak Java, JavaScript, C#, PHP czerpali z niego pełnymi garściami. Dlatego po jego solidnym poznaniu, z łatwością będziesz mógł przestawić się na inny język. Stworzysz w tym języku kilkadziesiąt praktycznych programów, dzięki którym doskonale opanujesz algorytmikę, czyli naukę tworzenia algorytmów.
 • Poznasz budowę oraz zrozumiesz zasadę działania Internetu oraz sieci komputerowych.
 • Poznasz klasyczne technologie webowe: HTML, CSS, JavaScript, PHP i stworzysz przy ich użyciu aplikację internetową do prowadzenia budżetu osobistego, która będzie mogła pomóc Tobie i Twoim znajomym zapanować nad finansami, zgromadzić oszczędności i spełniać marzenia.
 • Bazy danych: MySQL. Poznasz bazy danych, nauczysz się je projektować oraz z nich korzystać.
 • Następnie poznasz nowoczesne technologie webowe takie jak nowoczesny język JavaScript, Node.js, React i Rest API. Przy ich użyci zbuduejsz aplikację do zapisywania cytatów z książek i filmów.
 • WordPress. Nauczysz się budować w błyskawicznym tempie piękne strony. Korzystając z WordPress’a stworzysz własną stronę prezentującą Ciebie, Twoje umiejętności oraz stworzone programy.
 • Java. Poznasz jeden z najbardziej popularnych języków, używanych m.in. do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida. Stworzysz w tym języku aplikację komputerową pokazującą pogodę w Twojej miejscowości oraz tej, do której będziesz jechał na następne wakacje. Pozwoli Ci ona wybrać najlepszy czas na urlop:)

 Zdobędziesz Umiejętności Profesjonalnego Programisty

 • Czysty kod. Nauczysz się tworzyć kod łatwy w zrozumieniu przez innych, dzięki temu Twój program będzie czytało się jak dobrze napisaną książkę.
 • SOLID. Poznasz i zrozumiesz kluczowe zasady programowania obiektowego.
 • UML. Poznasz notację UML, która ułatwi Ci projektowanie aplikacji.
 • Testowanie aplikacji (TDD). Dowiesz się jak budować automatyczne testy aplikacji, co zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu i frustracji podczas szukania błędów i przy rozbudowywaniu aplikacji.
 • Wzorce projektowe. Poznasz wzorce projektowe, dzięki którym będziesz pisać aplikacje zgodnie z najlepszymi praktykami. Zupełnie jak mistrzowie kodu.
 • GIT. Nauczysz się posługiwać narzędziem używanym przez programistów do pracy zespołowej.
 • Język angielski używany w branży IT. Poznasz słownictwo anglojęzyczne używane w programowaniu, dzięki czemu będziesz potrafił korzystać z materiałów w tym języku.
 • Specjalizacja w wybranym kierunku. Po poznaniu najważniejszych technologii i zdobyciu solidnego fundamentu programistycznego uniwersalnego dla każdego języka programowania, będziesz mógł wyspecjalizować się w kierunku tworzenia zaawansowanych stron internetowych (back-end lub front-end), aplikacji mobilnych, bądź komputerowych. Będziesz mógł pójść w kierunku głębszego poznania języka C#, Java, Python, PHP, JavaScript, Swift. W czasie specjalizacji stworzysz największy projekt wymyślony przez Ciebie, np. sklep internetowy z ebookami, strona wypożyczalni samochodów lub aplikacja do obsługi kawiarni.

 Zdobędziesz Mentalność Profesjonalnego Programisty, czyli nauczysz się:

 • Jak skutecznie i satysfakcjonująco uczyć się programowania.
 • Jak robić błyskawiczne notatki.
 • Jak tworzyć zaawansowane algorytmy.
 • Jak analizować złożone programy, abyś potrafił je zrozumieć i dalej rozwijać, a w razie potrzeby znaleźć w nich błąd i go naprawić.
 • Jak znajdować w Internecie gotowe algorytmy i następnie wdrażać je (ze zrozumieniem) do swoich programów.
 • Jak łączyć mniejsze programy w większą całość, dzięki czemu stworzysz rozbudowane aplikacje.
 • Jak korzystając ze zdobytej wiedzy szybko i tanio nauczyć się nowego języka, bez potrzeby wydawania kilku lub kilkunastu tysięcy złotych na szkolenie.
 • Jak bezpiecznie i satysfakcjonująco współpracować z klientem jako freelancer.

 Co oferuje Ci Projekt "Przyszły Programista"

 • Indywidualny czas nauki dostosowany do Ciebie. Bez rezygnacji z obecnej pracy, możesz jednocześnie inwestując na spokojnie godzinę dziennie w czasie, który Tobie odpowiada najbardziej, systematycznie zdobywać nowy zawód. Jeśli natomiast dysponujesz większą ilością czasu, to możesz Projekt ukończyć szybciej.
 • Możliwość bezpłatnego przedłużenia nauki o kolejny rok. Masz od nas pełne wsparcie w postaci dostępu do wszystkich potrzebnych materiałów oraz konsultacji, aż otrzymasz pracę.
 • Wysokiej jakości materiały edukacyjne, które zapewniają zrozumiały przekaz i ciekawe wyzwania. Będziesz tworzył programy, które realnie możesz w życiu wykorzystać, przez co nauka będzie wciągająca oraz satysfakcjonująca.
 • Budowę ambitnego portfolio, które zainteresuje pracodawcę.
 • Wsparcie mentora poprzez konsultacje mailowe oraz Skype. Dzięki temu będziesz mógł ruszyć dalej z nauką i nie utkniesz w miejscu, ani nie zniechęcisz się, co mogłoby nastąpić w przypadku nauki samodzielnie, bez wsparcia mentora.
 • Dostęp do zamkniętej strony - społeczności Przyszłych Programistów. W grupie ludzi podobnie myślących, na podobnym etapie rozwoju, nauczysz się szybciej i będzie Ci raźniej.
 • Bardzo mocne wyróżnienie się na rynku pracy spośród junior developerów, po kursach programowania ukierunkowanych na jedną technologię, dzięki zdobyciu fundamentu uniwersalnego dla każdego języka programowania. Dzięki niemu będziesz w stanie szybko i tanio nauczyć się nowego języka/technologii. Będziesz potrafił elastycznie dostosować się w firmie do wymagań klienta/projektu i wykonać każde powierzone Ci zadanie. To sprawi, że będziesz cennym pracownikiem, a więc będziesz mógł szybciej awansować i więcej zarabiać.
 • Kolejne mocne wyróżnienie się z grona juniorów dzięki specjalizacji. Dostosujemy się elastycznie pod największe zapotrzebowanie pracodawców w Twojej miejscowości. To znacznie podniesie szanse otrzymania przez Ciebie pracy. Nie uczymy w sposób szablonowy - wszystkich tego samego. U nas solidny fundament jest identyczny, jednak specjalizacja jest indywidualna, dostosowana pod Twoje preferencje oraz zapotrzebowanie pracodawców.
 • Profesjonalne CV oraz profesjonalna strona internetowa. Dowiesz się jak zbudować profesjonalne CV oraz będziesz posiadał profesjonalną stronę internetową z Twoimi artykułami oraz dobrze opisanym portfolio, co bardzo mocno wyróżni Cię z grona juniorów.
 • Pomoc w znalezieniu pracy poprzez udostępnienie wzorcowych maili oraz wskazówek o tym jak znaleźć dobrego pracodawcę, następnie co do niego napisać i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Co powiedzieć, aby wyróżnić się z grona pozostałych kandydatów, tak aby zakończyła się ona sukcesem.
 • Gwarancja znalezienia pracy. Jeśli w ciągu 7 miesięcy od ukończenia szkolenie nie znajdziesz pracy, to zwrócę Ci 70% zainwestowanych w szkolenie pieniędzy.

 Co zyskasz zostając bardzo dobrym Programistą:

 • Zdobędziesz zawód dający uczucie spełnienia i satysfakcji z tworzenia programów, które będą przydawały się innym.
 • Szybko będziesz widział efekty swojej pracy w postaci stworzonych przez Ciebie aplikacji.
 • Będziesz doceniony przez innych.
 • Wysokie zarobki pozwolą Ci założyć rodzinę oraz podróżować.
 • Niezależność - będziesz mógł pracować zdalnie z miejsca, które Ci najbardziej odpowiada.
 • W firmach IT jest zazwyczaj bardzo dobra atmosfera i zapewnione możliwości ciągłego rozwoju.
 • Pracę w branży, gdzie jest bardzo duże zapotrzebowanie na dobrych pracowników.
 • Praca jest elastyczna (można przychodzić później lub wcześniej do pracy). Ważne będzie to, aby wykonać projekt solidnie i w terminie.
 • Jest to praca pełna ciekawych i satysfakcjonujących wyzwań.
 • Możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności z pracy w życiu prywatnym - będziesz potrafił stworzyć aplikacje komputerowe, mobilne lub strony internetowe dla swoich własnych potrzeb.
 • Stworzenie swojego startup’a - możliwość zbudowania czegoś od zera samemu lub z przyjaciółmi np. aplikacji mobilnej lub strony internetowej i dzięki przetłumaczeniu jej na język angielski możesz stworzyć dochodowy startup o zasięgu międzynarodowym. Już w trakcie trwania Projektu stworzysz aplikację internetową do prowadzenia budżetu osobistego, która będzie mogła być Twoim pierwszym dochodowym startup'em.

 Podsumowując. Oto 3 główne powody, dla których warto wybrać Projekt "Przyszły Programista" jako Twoją bramę do świata IT.

 • Satysfakcja. Dzięki nabyciu wiedzy, umiejętności i mentalności profesjonalnych programistów, będziesz tworzył wysokiej jakości rozbudowane aplikacje pomagające innym ludziom, co będzie dawało Ci ogromne ilości satysfakcji.
 • Pasja, która sprawi, że nauka programowania i tworzenie aplikacji będzie jedną z najprzyjemniejszych rzeczy robionych w ciągu dnia. Będzie Cię ciągnęło do kodowania, a jak do niego usiądziesz to nie będziesz mógł odejść.
 • Wolność. Dzięki zdobyciu fundamentu programistycznego uniwersalnego dla każdego języka programowania będziesz miał ogromną łatwość w zmianie specjalizacji. Pisząc jednym zdaniem: Zostaniesz Solidnym Programistą, który będzie potrafił samodzielnie stworzyć rozbudowaną aplikację internetową, komputerową lub mobilną. Jedyne co będzie Cię ograniczało to Twoja wyobraźnia.

P.S. Ile dla Ciebie warte jest zdobycie Zawodu Przyszłości, który zapewni Ci GODNE ŻYCIE na wysokim poziomie, przyniesie ogromną SATYSFAKCJĘ, RADOŚĆ z tworzenia wspaniałych rzeczy, mogących pomóc milionom osób na całym świecie oraz po zdobyciu doświadczenia NIEZALEŻNOŚĆ - możliwość wyboru pracodawcy, miejsca i sposobu pracy?

Tyle właśnie warty jest ten Projekt. Dlatego rozpocznij przygodę z programowaniem już DZIŚ!

Czy zrobisz następny krok i pójdziesz w górę?

To jest czas na podjęcie decyzji. Czas na to, aby zadecydować, czy Twoje marzenia są godne zainwestowania w nie i włożenia wysiłku w ich realizację. To czas na uznanie, że bez względu na poprzednie doświadczenia (lepsze i gorsze), teraz mocno wierzysz w siebie i wiesz, że możesz to osiągnąć. Jesteś przeznaczony do pomnożenia swoich talentów i osiągnięcia (dobrze rozumianego) sukcesu.

Jak wygląda niezobowiązująca rekrutacja?

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz odpowiedź czy zakwalifikowałeś się do rekrutacji. Składa się ona z dwóch etapów.

Pierwszy etap są to pytania otwarte, które pozwolą nam sprawdzić czy posiadasz odpowiednie cechy charakteru.

W drugim etapie otrzymasz bezpłatnie seminaria, dzięki którym napiszesz swój pierwszy program. Dowiesz się z nich na czym polega programowanie i będziesz mógł sprawdzić jak bardzo Cię wciągnie. Od razu będziesz mógł się zapoznać ze sposobem prowadzenia szkolenia i z jakością materiałów, które będziesz otrzymywał.

W ciągu kilku dni przeanalizujemy przesłany przez Ciebie kod oraz całe Twoje zgłoszenie i prześlemy maila z informacją o wyniku rekrutacji.

Jeżeli przejdziesz pozytywnie całą rekrutację, otrzymasz wszystkie szczegóły na temat Projektu. Wtedy zdecydujesz czy chcesz zostać programistą biorąc udział w Projekcie "Przyszły Programista".

Kim jestem i czy jestem w stanie nauczyć Cię programowania?Nazywam się Artur Nowakowski. Jak już wiesz (z powyższego filmu) ukończyłem Informatykę na Politechnice Rzeszowskiej, następnie studia MBA (Master of Business Administration) na ASBIRO oraz filozofię i teologię na Dominikańskim Studium Filozofii i Teologii w Krakowie.

Pod koniec studiów informatycznych na pracę dyplomową stworzyłem od podstaw całe oprogramowanie do sklepu internetowego. Następnie wykorzystałem je do uruchomienia sklepu pod nazwą: UlgaDlaKregoslupa.pl.

Kolejnym moim większym projektem było stworzenie razem z moimi absolwentami aplikacji do nauki angielskiego słownictwa używanego w programowaniu: www.Fiszki.it

Podczas ostatniej hossy na rynku kryptowalut stworzyłem aplikację do automatycznego inwestowanania. Aplikacja ta łączyła się zdalnie z giełdą Binance i dokonywała zakupów i sprzedaży wedle opracowanego przeze mnie algorytmu.

Studiując Informatykę, od drugiego roku do końca studiów miałem stypendium naukowe, co pokazuje jak bardzo wciągnęła mnie ta dziedzina. Podczas studiów poznałem kilku wspaniałych nauczycieli, których pamiętam do dziś. Dzięki nim pokochałem programowanie. Zobaczyłem, że jest to fantastycznie twórcze zajęcie, wymagające główkowania oraz stawiania czoła przeróżnym logicznym wyzwaniom.

Zrozumiałem, że z programowaniem jest jak z nauką przedmiotu ścisłego. To czy go polubisz, zależy głównie od wykładowcy oraz od tego, jak dobrze wytłumaczy Ci ten przedmiot. Całkiem możliwe, że miałeś już do czynienia z programowaniem w szkole średniej lub na studiach i w 90% przypadkach zostałeś do niego zniechęcony.

Ale czy zdarzyło Ci się kiedyś spotkać charyzmatycznego nauczyciela? Jeśli tak, to przekonałeś się zapewne, że nieistotne wtedy było to, jak trudny był przedmiot, gdyż nauczyciel potrafił go tak wyłożyć, że wręcz go pokochałeś. Tylko osoba, która naprawdę dobrze rozumie swoją dziedzinę, jest w stanie prosto i jasno ją Tobie wytłumaczyć. Podobnie będzie na tym szkoleniu.

Dlaczego powstał ten Projekt

Projekt ten powstał, gdyż moim marzeniem jest zrobić z Polski Potęgę Gospodarczą. Moim celem jest to, aby nasza ojczyzna weszła do grupy 10 najbogatszych państw na świecie, miała silną armię, dobre drogi, a ludzie byli zamożni, uśmiechnięci i szczęśliwi.

Aby to osiągnąć potrzebujemy wytwarzać towar i sprzedawać go na całym świecie. Niestety będzie nam bardzo ciężko dogonić takie kraje jak Niemcy lub Japonię pod kątem rozwoju przemysłu ciężkiego. Po prostu nie sposób przeskoczyć kilkanaście lat wstrzymania rozwoju gospodarczego, który zafundował nam wschodni sąsiad i PRL.

Jednak Informatyka zaczęła dynamicznie rozwijać się wtedy, kiedy Polska odzyskała wolność, dlatego pod kątem rozwoju IT jesteśmy na równi z zachodem.

W związku z tym mamy przed sobą bardzo dobrą perspektywę. Możemy stać się krajem z doskonale rozwiniętym przemysłem wytwarzania oprogramowania, budowania startup'ów i sprzedaży software’u na całym świecie. Do tego nie potrzebujemy drogich maszyn, robotów, ogromnych hal produkcyjnych, ani skomplikowanej w większości opatentowanej technologii.

Dzięki temu, że Polska ma powszechny system edukacji, mamy ogromny kapitał w postaci młodych, zdolnych i pracowitych ludzi. Boli mnie serce kiedy widzę, gdy absolwenci uczelni wyższych wyjeżdżają za granicę, bo tutaj nie mogą znaleźć dobrej pracy. Tak stało się z moim przyjacielem, który wraz z żoną kilka lat temu wyemigrował za pracą do Niemiec. Od tego czasu widzimy się 2 razy w roku.

Chciałbym, aby Polscy inżynierowie mieli atrakcyjną alternatywę do wyjazdu za granicę i mogli zdobyć ciekawą, satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę w swojej ojczyźnie.

Dlatego też stworzyłem Projekt "Przyszły Programista". Jest on spełnieniem moich marzeń.

Ograniczenie

Do Projektu "Przyszły Programista" przyjmuję maksymalnie 10 osób miesięcznie, gdyż chcę jak najlepiej zająć się Tobą oraz każdym uczestnikiem. Wybieram osoby po studiach ścisłych lub inżynierskich, które są wytrwałe, dokładne oraz cierpliwe.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile trwa szkolenie?
 • To zależy od Ciebie i tego ile czasu będziesz poświęcał na naukę. Będziesz prowadzony indywidualnie i to od Ciebie zależy jak szybko ukończysz szkolenie. Przy założeniu nauki 2 godziny dziennie Fundament ukończysz w 12 miesięcy. Następnie jest specjalizacja która potrwa 3 miesiące.
 • Ile godzin dziennie trzeba przeznaczyć na naukę?
 • Od godziny do dwóch dziennie - to zależy z jakiego poziomu startujesz.
 • Co jeśli nie zdążysz nauczyć się wszystkiego w czasie trwania Projektu?
 • Bez żadnych opłat będziesz mógł szkolenie przedłużyć. Udział w Projekcie zostanie zakończony w momencie dostania się na praktyki, staż lub do pracy.
 • Czy będziesz mógł przerwać lub zawiesić udział w Projekcie?
 • Tak. W każdej chwili możesz zawiesić lub przerwać udział w szkoleniu. Zwrócę Ci wówczas pieniądze za niewykorzystany czas.
 • Jakie oprogramowanie i komputer jest Ci potrzebne?
 • Wystarczy zwykły komputer z systemem Mac lub Windows XP, Vista, 8 lub 10 - na którym swobodnie działa program typu Word oraz dostęp do Internetu pozwalający na płynne oglądanie filmów.
 • Ile kosztuje udział w projekcie "Przyszły Programista"?
 • Dokładną cenę podaję osobom, które ukończą rekrutację i zakwalifikują się do udziału w Projekcie. Nie chcę, aby pieniądze były jedyną rzeczą, która stanie Ci na drodze, by zdobyć nowy zawód.
 • Kiedy startuje szkolenie?
 • Dla każdej osoby szkolenie startuje indywidualnie. W momencie gdy odeślesz mi podpisaną umowę oraz dokonasz opłaty, otrzymasz pierwsze seminarium.
 • Co jeśli potrafisz już programować?
 • Jeśli posiadasz już pewną wiedzę i umiejętności, ale czujesz lub wiesz, że są one niewystarczające, to dzięki szkoleniu zostaną one rozwinięte, poszerzone, doszlifowane i usystematyzowane. Celem jest pewne wejście na rynek pracy w IT.

Aplikuj

Jeżeli jesteś gotów w ciągu kilku lat stać się bardzo dobrym programistą, mieć pasjonującą pracę, niezależność oraz wysokie zarobki pozwalające na spełnienie swoich marzeń, to prześlij przez poniższy formularz swoje zgłoszenie.
Będzie dla mnie zaszczytem zostać Twoim przewodnikiem na nowej drodze do fascynującego świata twórców.

Wyślij swoje CV

Pliki: doc, docx, pdf; max. rozmiar: 5 MB

Podejmij najlepszą decyzję dla siebie

Do zobaczenia w fascynującym świecie twórców

Artur Nowakowski

Artur Nowakowski - założyciel Projektu PrzyszlyProgramista.pl

P.S.
Jeśli natomiast chcesz sprawdzić jak dobrym programistą mógłbyś być, to przejdź na stronę: raport.przyszlyprogramista.pl i pobierz darmowy raport, który dla Ciebie przygotowałem.
Sprawdź - Jak dobrym programistą mógłbyś być!

Założyciel PrzyszlyProgramista.pl , UlgaDlaKregoslupa.pl oraz Fiszki.it
Nowakowski NET - Artur Nowakowski
ul. Bolesława Prusa 61a
33-300 Nowy Sącz
NIP : 734-292-46-33
REGON : 121217970

Nowakowski NET Artur Nowakowski © copyright 2015-2018.